facebook twitter Google Plus
Eve Dönüş 17. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Eve Dönüş 17. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv'nin yeni dram dizisi Eve Dönüş 17. bölümü ile 3 şubat 2015 çarşamba akşamı saat 20:00'da Atv ekranlarında.
Aras'ın kardeşi olduğunu öğrenen Leyla şok olur. Vedat'ın da görünmediği gibi olduğunu farkeder. Yusuf'a Leyla olduğunu söyleyen Pınar ne acısını ne de öfkesini doğru dürüst yaşayamaz. Oflaz Canan'dan intikamını almak için harekete geçer. Leyla Yusuf'un güvenini kazanmak için sırlarını yazdığı mektubu verir. Mektubu açıp okumak Yusuf'un elindedir.

Eve Dönüş dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Eve Dönüş 17. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Eve Dönüş dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Eve Dönüş 17. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Eve Dönüş 17. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Eve Dönüş 17. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Eve Dönüş 17. Bölüm Fragmanı,Eve Dönüş 17. Bölüm yayın tarihi,Eve Dönüş 17. Bölüm konusu,Eve Dönüş dizisi oyuncuları,Eve Dönüş konusu,Eve Dönüş ne zaman başlıyor,Eve Dönüş yayın tarihi, Eve Dönüş 17. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Eve Dönüş 17. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Eve Dönüş 17. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Eve Dönüş 17. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Eve Dönüş 17. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Eve Dönüş 17. Bölüm 2. Fragmanı özeti