facebook twitter Google Plus
Eve Dönüş 19. Bölüm 2. Fragmanı 19 Şubat
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Eve Dönüş 19. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv'nin yeni dram dizisi Eve Dönüş 19. bölümü ile 19 şubat 2015 cuma akşamı saat 20:00'da Atv ekranlarında.
Leyla kızının velayetini almak ister. Fakat Elif'in babasıyla kalmak istemesiyle bütün planları suya düşer. Leyla'nın artık dayanacak gücü kalmamıştır Leyla her şeyi Yusuf'a anlatır. Yusuf neden yalan söylediğinin hesabını sorar ve Elif'i alarak annesinin yanına gider. Bir kere daha Elif'i elinden kaçıran Leyla'a yaşamak artık güç gelir. Canan'ın kendisine ilaç vererek zehirlediğini öğrenen Kürşat Canan'ı terk eder.

Eve Dönüş dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Eve Dönüş 19. Bölüm 2. Fragmanı 19 şubat fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Eve Dönüş dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Eve Dönüş 19. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (2)
yorum Ayten

Yüsüf ölmesin

yorum İsimsiz

Eve dönüş yönetmenine sesleniyorum artık güzel günler planlayın lütfen izlerken elifé yapılanlara dayanamıyorum gerçek değil dizi ama bir çocuk dizi bile olsa bu kadar acı cekmemeli


Anahtar kelimeler: Eve Dönüş 19. Bölüm Fragmanı,Eve Dönüş 19. Bölüm yayın tarihi,Eve Dönüş 19. Bölüm konusu,Eve Dönüş dizisi oyuncuları,Eve Dönüş konusu,Eve Dönüş ne zaman başlıyor,Eve Dönüş yayın tarihi, Eve Dönüş 19. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Eve Dönüş 19. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Eve Dönüş 19. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Eve Dönüş 19. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Eve Dönüş 19. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Eve Dönüş 19. Bölüm 2. Fragmanı özeti