facebook twitter Google Plus
Eve Dönüş 22. Bölüm 2. Final Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Eve Dönüş 22. Bölüm 2. Final Fragmanı özeti: Atv'nin yeni dram dizisi Eve Dönüş 22. bölümü ile 11 mart 2015 cuma akşamı saat 20:00'da Atv ekranlarında.
Leyla kızı Elif'i yurttan kaçırırken güvenlik görevlileri tarafından yakalanır. Tekrar hapse gönderilene Leyla hücre cezası alır. Yurdun sorumlusu Düdüklü Elif ve Beyaz yüzünden yurttaki tüm çocukları cezalandırır. Düdüklü'ye karşı cesaretlenen Elif ve Beyaz yurttaki çocuklarla birlikte Düdüklü'ye karşı ayaklanma çıkarır. Kürşat kızına kavuşabilmek için ailesini bir arada tutmayı amaçlar. Yusuf ise Leyla ile hapisteyken evlenmek ister.

Eve Dönüş dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Eve Dönüş 22. Bölüm 2. Final Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Eve Dönüş dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Eve Dönüş 22. Bölüm 2. Final Fragmanı Yorumları (0)
Eve Dönüş 22. Bölüm 2. Final Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Eve Dönüş 22. Bölüm 2. Final Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Eve Dönüş 22. Bölüm Fragmanı,Eve Dönüş 22. Bölüm yayın tarihi,Eve Dönüş 22. Bölüm konusu,Eve Dönüş dizisi oyuncuları,Eve Dönüş konusu,Eve Dönüş ne zaman başlıyor,Eve Dönüş yayın tarihi, Eve Dönüş 22. Bölüm 2. Final Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Eve Dönüş 22. Bölüm 2. Final Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Eve Dönüş 22. Bölüm 2. Final Fragmanı hangi kanalda, Eve Dönüş 22. Bölüm 2. Final Fragmanı saat kaçta, Eve Dönüş 22. Bölüm 2. Final Fragmanı neler olacak, Eve Dönüş 22. Bölüm 2. Final Fragmanı özeti