facebook twitter Google Plus
Eve Dönüş 3. Bölüm Fragmanı 21 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Eve Dönüş 3. Bölüm Fragmanı özeti: Atv'nin yeni dram dizisi Eve Dönüş 3. bölümü ile 21 Ekim 2015 çarşamba akşamı saat 20:00'da Atv ekranlarında.
Pınar estetik ameliyatı olduktan sonra Leyla Kerimoğlu olarak konağa geri döner. Kendini Pınar'ın üvey kardeşi olarak tanıtan Leyla dikkatli olmak zorundadır. Annelik hislerine yenik düşen Leyla (Pınar) Yusuf ile yaptıkları iş birliğini açığa çıkarır.

Eve Dönüş dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Eve Dönüş 3. Bölüm Fragmanı 21 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Eve Dönüş dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Eve Dönüş 3. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Eve Dönüş 3. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Eve Dönüş 3. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Eve Dönüş 3. Bölüm Fragmanı,Eve Dönüş 3. Bölüm yayın tarihi,Eve Dönüş 3. Bölüm konusu,Eve Dönüş dizisi oyuncuları,Eve Dönüş konusu,Eve Dönüş ne zaman başlıyor,Eve Dönüş yayın tarihi, Eve Dönüş 3. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Eve Dönüş 3. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Eve Dönüş 3. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Eve Dönüş 3. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Eve Dönüş 3. Bölüm Fragmanı neler olacak, Eve Dönüş 3. Bölüm Fragmanı özeti