facebook twitter Google Plus
Eve Dönüş 5. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Eve Dönüş 5. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv'nin yeni dram dizisi Eve Dönüş 5. bölümü ile 4 kasım 2015 çarşamba akşamı saat 20:00'da Atv ekranlarında.
Leyla Kurşat'ı Canan'a evlenme teklifinde bulunurken görür ve kısa zamanlı bir şok yaşar. Kızını onların elinden kurtarıp intikamını aldıktan sonra Kurşat ve Canan'dan sonsuza dek kurtulmak istemektedir. Bu sırada Yusuf üstüne atılan suçlama ile abisinin katili konumundadır. Polislerin elinden kaçması onun suçlu olduğunun daha büyük bir göstergesi olur. Oysa ki bu da oyunun bir parçasıdır. Leyla Yusuf'un yakalanmaması için elinden geleni yapar onu dağ evine saklar.

Eve Dönüş dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Eve Dönüş 5. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Eve Dönüş dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Eve Dönüş 5. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Eve Dönüş 5. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Eve Dönüş 5. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Eve Dönüş 5. Bölüm Fragmanı,Eve Dönüş 5. Bölüm yayın tarihi,Eve Dönüş 5. Bölüm konusu,Eve Dönüş dizisi oyuncuları,Eve Dönüş konusu,Eve Dönüş ne zaman başlıyor,Eve Dönüş yayın tarihi, Eve Dönüş 5. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Eve Dönüş 5. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Eve Dönüş 5. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Eve Dönüş 5. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Eve Dönüş 5. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Eve Dönüş 5. Bölüm 2. Fragmanı özeti